Medikal Cilt Bakımı

medikal cilt bakımı bursa Dr. Ümit Çakır

Medikal Cilt Bakımı

Kaliteli cilt bakım cihazlarımız sayesinde kusursuz ve son derece avantajlı bir şekilde medikal cilt bakım tedavisi sunuyoruz. Sektörün en kaliteli ve güvenilir medikal cilt bakım kliniği olarak medikal cilt bakımı tedavisinde en uygun fiyat tarifesini sunuyoruz. Web sitemiz üzerinden dilerseniz ücretsiz olarak randevu alabilir, doktorumuza sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz.

Medikal Cilt Bakımı Nedir?

Medikal cilt bakımı, en kaliteli medikal cilt bakım ürünleri üzerinden ve alanında uzmanlaşmış olan bireyler tarafından gerçekleştirilen bir cilt bakım uygulamasıdır. Medikal cilt bakım uygulaması sayesinde derinlemesine cilt temizliği ve bakımı gerçekleştirilir. Merkezimiz tarafından ise cilt bakımı adım adım gerçekleştirilir. Uyguladığımız cilt bakım adımları haricinde gerek duyulması durumunda farklı cilt bakım yöntemleri ve peeling uygulayabiliyoruz.

Uygulanış Adımları

Profesyonel medikal cilt bakım merkezi olarak ilk olarak cildi derinlemesine temizliyoruz, makyaj ve kir gibi etkenleri ciltten derinlemesine arındırıyoruz, akabinde peeling uygulaması üzerinden ilk soyma ve ölü hücreleri temizleme işlemi gerçekleştiriyoruz, bu aşamadan hemen sonrasında ise cildin yumuşatılması için ılık buhar uygulaması gerçekleştiriyoruz, ciltte mevcut olan siyah nokta ve küçük çaptaki yağ bezelerini yok ediyoruz, sonrasında yeniden peeling ve rahatlatıcı maske uygulaması gerçekleştiriyoruz, gerek görülmesi durumunda radyofrekans cildi 1 dereceye kadar sıkılaşmasını sağlıyoruz ve son işlem olarak da nemlendirici ve güneş kremleri ile cilt üzerinden masaj işlemi gerçekleştiriyoruz.

Faydaları

Firmamız üzerinden tercih edilen medikal cilt bakımının birçok faydalar bulunuyor. Medikal cilt bakım uygulaması ciltte estetik bir görüntü sağlaması haricinde sağlıklı bir cilt yapısı elde edilmesini de sağlar. Özellikle düzenli bir biçimde uygulandığı takdirde deride meydana gelen güneş lekeleri ve sivilceleri kısa sürede ve kalıcı olarak ortadan kaldırır. Yaşlanma sürecini geciktirir, cildi besler ve daha sağlıklı ve pürüzsüz bir görünüme
sahip olmasını sağlar.

Medikal Uygulama veye Estetik Operasyon hizmeti almak istediğinizde web sitemizi ziyaret edebilir ve 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Dr.Ümit Çakır Kliniği Medikal ve Estetik Uygulamalar konusunda Bursa’da tecrübesi ve operasyon sonrası mutlu hasta sayısı ile kendini kanıtlamıştır.